Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
GMINA SUWAŁKI - Urząd Gminy
Powierzchnia: 265 km 2
Ilość mieszkańców: 7 440 (stan na 08.11.2016 r.)
Ilość sołectw: 49
Ważne miejscowości:
Stary Folwark, Płociczno,
Gawrych Ruda, Krzywe

Mapa Strony Kontakt

Urząd Gminy Suwałki

pix
Gmina Suwałki

psouu
Strona Główna »  Poprzednia strona »  Ankiety udziału w projekcie na zakup i instalacje paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych

SZANOWNI MIESZKAŃCY!!!

Ankiety dotyczące udziału w projekcie na zakup i instalacje paneli fotowoltaicznych  i kolektorów słonecznych należy składać w biurze podawczym Urzędu Gminy Suwałki (parter) najpóźniej do dnia 24 lutego 2017 r. (decyduje data wpływu do Urzędu Gminy Suwałki)

Ankiety dostępne są w biurze podawczym (parter Urzędu Gminy Suwałki)  oraz na stronie internetowej pod adresem http://www.gmina.suwalki.pl/odnawialne-zrodla-energii-4065.htm oraz poniżej w załącznikach.

Wszelkie dodatkowe informacje będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej Gminy Suwałki w wyżej wskazanych miejscach.