Święto Niepodległości

W tym roku obchody Święta Niepodległości będą skromniejsze niż w latach ubiegłych z uwagi na obostrzenia wywołane pandemią koronawirusa. Mimo to Wójt Gminy Suwałki zaprasza do upamiętnienia Narodowego Święta Niepodległości. Zachęcamy mieszkańców do wspomnienia wydarzeń z 11 listopada 1918 roku poprzez chwilę zadumy i oddanie hołdu tym, którzy walczyli o naszą niepodległość. Jak co roku zachęcamy również do wywieszenia flag na elewacjach budynków i balkonach.

Gmina Suwałki przystąpiła również do projektu „Pod biało-czerwoną”. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w gminie  w której mieszkańcy dołączą do projektu.

Aby spełnić założenia projektu, należy zebrać odpowiednią ilość głosów poparcia online. Dlatego zachęcamy mieszkańców Gminy Suwałki do oddawania swoich głosów do dnia 11.11.2020 r. do godziny 23.59, poprzez wypełnienie krótkiej ankiety na stronie:

https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Głosy poparcia mogą oddawać wszyscy mieszkańcy gminy - w tym osoby niepełnoletnie.
 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

Plik zawiera zdjęcie

Przejdź na początek strony

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych