bn201901251247402.jpg


 
Wójt Gminy Suwałki oraz Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Suwałkach zapraszają na Bal Charytatywny, z którego dochód stowarzyszenie przeznaczy na cele statutowe /rehabilitację niepełnosprawnych podopiecznych oraz rozbudowę bazy służącej rehabilitacji.
 
Bal odbędzie się 9 lutego 2019 r. w Sali ASTORIA w Suwałkach, ul. Hubala 5. Rozpoczęcie o godzinie 19:00. Koszt udziału w Balu wynosi 390,00 zł od pary, które należy wpłacać na konto bankowe nr 68 9359 0002 0026 2756 2000 0010 . Rezerwacja miejsc tel. 509093960 lub 0875659300.
W programie przewidziano występ wokalistki CLEO. Zabawę poprowadzi zespół NOCNY PATROL. Gościnnie wystąpi Zespół ONEGDAJ.
W trakcie:
- aukcja dobroczynna ,
- fotobudka ,
- wiejski stół – na nim wszelkie jadło i napitki,
- pieczony bóbr i prosię oraz inne atrakcje.

Jednocześnie zwracam się z prośbą o przekazanie rzeczy, które zostaną przeznaczone do licytacji podczas balu. Środki pochodzące z licytacji zostaną przekazane na wsparcie osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i pomocy naszym podopiecznym. Dziękujemy Wszystkim, którzy nas wspierają. Państwa wsparcie pomaga m.in. finansować rehabilitację, edukację, terapię i opiekę podopiecznych Stowarzyszenia a przede wszystkim pomoże w rozbudowie ośrodka.


                            Wójt Gminy Suwałki - Zbigniew Mackiewicz               Przewodniczący Zarządu PSONI - Krzysztof Jurewicz

 

 

 

Przejdź na początek strony

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych