Mimo pandemii koronowirusa Gmina Suwałki realizuje inwestycje drogowe. Dzisiaj miało miejsce  podpisanie umowy na „Przebudowę drogi gminnej z nawierzchni żwirowej  na nawierzchnię utwardzoną na dz. ewid. 106, 214  w miejscowości Zielone Drugie gm. Suwałki”

 

          Mimo pandemii koronowirusa Gmina Suwałki realizuje inwestycji drogowe. W środę, 20 maja 2020 r., w Urzędzie Gminy Suwałki  została podpisana umowa na wykonanie robót budowlanych związanych z zadaniem inwestycyjnym pn. „Przebudowa drogi gminnej z nawierzchni żwirowej  na nawierzchnię utwardzoną na dz. ewid. 106, 214  w miejscowości Zielone Drugie gm. Suwałki”

Wykonawcą prac jest firma Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych „KRUSZBET” Spółka Akcyjna. Wartość umowy wynosi  349 531,63 złotych brutto. Termin realizacji inwestycji do dnia  31.08.2020 roku.

Gmina Suwałki pozyskała na ten cel środki w ramach Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości około 50 % .

 

 

 

 

 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

1

 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

2

Przejdź na początek strony

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych