Podpisanie umowy na dofinansowanie montażu instalacji fotowoltaicznych

16 lutego 2021 r. umowę na dofinansowanie montażu instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych w gminie Suwałki podpisał z Arturem Kosickim, Marszałkiem Województwa Podlaskiego Zbigniew Mackiewicz, Wójt Gminy Suwałki. Dzięki temu do gminy trafi około 1,3 miliona złotych unijnego wsparcia. Pieniądze zostaną rozdysponowane wśród mieszkańców, którzy zadeklarowali montaż instalacji OZE na etapie aplikowania samorządu o środki UE w 2019 roku. W gminie Suwałki z pomocy skorzysta 71 gospodarstw. Dofinansowanie wyniesie 65% kosztów, do kwoty 6200 złotych brutto za każdy 1 kW mocy paneli fotowoltaicznych. Instalacje zostaną zamontowane do końca 2021 roku. Całkowity koszt projektu wyniesie blisko 2 miliony złotych.


 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

Wystąpienie Marszałka Artura Kosickiego

 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

Wójt Zbigniew Mackiewicz w trakcie podpisywania umowy

Przejdź na początek strony

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych