Drodzy Mieszkańcy Gminy Suwałki, miło mi poinformować, że trwają prace nad wydaniem rozszerzonej publikacji dotyczącej gminy Suwałki pod roboczym tytułem „Dzieje gminy Suwałki – Ludzie i miejsca”.


W związku z powyższym zwracamy się do osób, które posiadają w swoich zbiorach ciekawe historie z przeszłości gminy, fotografie, historyczne wycinki prasowe, itp. o wypożyczanie niniejszych materiałów, które po analizie zostaną wykorzystane w rozszerzonym wydaniu książki o dziejach gminy.
Opracowanie merytoryczne publikacji przygotuje dr Tomasz Naruszewicz.
Na potrzeby materiałów do publikacji utworzono skrzynkę e-mail, na którą można wysyłać informacje o posiadanych materiałach lub skany tych materiałów, zdjęć, itp. 

adres e-mail: ksiazka@gmina.suwalki.pl


Materiały można też przesłać do Urzędu Gminy Suwałki, ul. Świerkowa 45, 16-400 Suwałki lub przekazać bezpośrednio pracownikowi w Biurze Obsługi Interesanta, które znajduje się w holu Urzędu Gminy Suwałki.

Materiały do książki można przekazywać do 31 marca 2021 roku.

Wójt Gminy Suwałki
Zbigniew Mackiewicz


Przejdź na początek strony

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych