Festiwal WigroSfera

W dniach 26 i 27 czerwca 2020 r. pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Suwałki odbył się festiwal WigroSfera, zorganizowany przez Fundację Art – Sos Alicji Roszkowskiej.

Dwa dni koncertów transmitowane były na żywo z plaży PTTK w Starym Folwarku. Publiczność mogła obcować z twórczością takich artystów jak NeoQuartet, Roshko Brothers, Resina oraz Voytek Proniewicz. Po każdym koncercie odbywały się kilkunastominutowe wywiady z muzykami, które prowadził redaktor Radia Białystok Andrzej Bajguz. Gościem honorowym wydarzenia był wybitny polski kompozytor, rozmiłowany w Suwalszczyźnie - Paweł Szymański.

Festiwal zakończył się wielkim sukcesem promocyjnym. Każdego dnia przy scenie (mimo obostrzeń związanych z pandemią Covid – 19) zbierała się widownia w liczbie około 100 osób. Transmisje online obejrzało ponad 20 tysięcy osób na całym świecie.
 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

1

 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

2

 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

3

 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

4

 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

5

Przejdź na początek strony

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych