Przyłącz się! – ruszamy od 1 kwietnia 2020 r.


Szanowni mieszkańcy !

Wójt Gminy Suwałki ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowych osobom fizycznym na dofinansowanie do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, przyłączy kanalizacyjnych oraz przyłączy kanalizacyjnych wraz z indywidualnymi przepompowniami ścieków.

Wnioski w wersji papierowej można składać od 1 kwietnia 2020 r. do 30 kwietnia 2020 r. w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Suwałki, ul. Świerkowa 45. W poniedziałki w godzinach od 8.00 do 16.00, w pozostałe dni tygodnia (od wtorku do piątku) w godzinach od 7.30 do 15.30

więcej w Ogłoszeniu o naborze wniosków….

 

Zachęcamy do przyłączenia się!

 

Wójt Gminy Suwałki

/-/ Zbigniew Mackiewicz

Pliki do pobrania

Przejdź na początek strony

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych