XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus” (Cały Twój)

Obchody Dnia Papieskiego z roku na rok zyskują nowe formy celebracji. Od kilku lat przyjmują one również kształt aktywnego spędzania wolnego czasu wokół sylwetki Świętego Papieża Polaka i jego nauczania.

W tym roku zostanie zorganizowany Ogólnopolski Wirtualny Bieg Papieski. Takie rozwiązanie pozwoli uczestnikom na udział w dowolnym miejscu w kraju i na świecie. Poza dystansami 5 i 10 km organizatorzy przewidzieli jeszcze te symboliczne: 20 km – „jubileuszowy” dystans fundacyjny oraz 27 km – dystans „papieski” odzwierciedlający liczbę lat pontyfikatu.

Weź udział w Wirtualnym Biegu Papieskim!

Regulamin znajduje się do pobrania w załączniku poniżej.

Link do rejestracji: https://slotmarket.pl/event/details/283/preview#

 

 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

Zdjęcie przedstawia plakat informacyjny pt. XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus” (Cały

Pliki do pobrania

Przejdź na początek strony

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych