Zaproszenie na Wielką Zbiórkę Elektrośmieci

 

24 lipca w Suwałkach rozpocznie się Ekologiczna Wyprawa Rowerowa przez siedem najpiękniejszych Parków Narodowych Polski Wschodniej. Zanim jednak ekolog Dominik Dobrowolski i jego ekopeleton wyruszą na 10-dniowy rajd ku Bieszczadom, w Suwałkach odbędzie się Wielka Zbiórka Elektrośmieci.

 

Zapraszamy na pl. Marii Konopnickiej w godz. 10.00–14.00! Każdy dostanie ekologiczny prezent w zamian za minimum 20 zużytych baterii
i jeden elektrośmieć większy lub trzy mniejsze.

 

Już po raz piąty organizacja odzysku ELECTRO-SYSTEM oraz zakład przetwarzania REMONDIS Electrorecycling wraz z podróżnikiem i ekologiem Dominikiem Dobrowolskim prowadzić będą cykliczną akcję edukacyjną, promującą prawidłowe postępowanie z elektroodpadami. Jak co roku Dominik wyruszy na wyprawę rowerową, podczas której będzie organizował w mijanych miejscowościach spotkania edukacyjne, zachęcając do recyklingu i walki z zaśmieceniem. Będzie też rozdawał rowerowe i ekologiczne prezenty.

Ekopeleton odwiedza co roku inny rejon Polski. Tym razem szlak poprowadzi przez siedem najpiękniejszych Parków Narodowych Polski Wschodniej, zaczynając od północy: przez Wigierski PN, Biebrzański PN, Narwiański PN, Białowieski PN, Poleski PN, Roztoczański PN aż po Bieszczadzki PN. – Od 24 do 27 lipca w rajdzie weźmie udział, jak co roku, ekipa REMONDIS Electrorecycling i Electro-System. Od 28 lipca do 2 sierpnia wyprawa otwarta jest dla tych, którym polska przyroda i środowisko leżą na sercu!

 

Zapraszamy do wspólnego cyclingu i recyclingu!

 

 

 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

Zdjęcie 1

Przejdź na początek strony

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych