Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
GMINA SUWAŁKI - Urząd Gminy
Powierzchnia: 265 km 2
Ilość mieszkańców: 7 440 (stan na 08.11.2016 r.)
Ilość sołectw: 49
Ważne miejscowości:
Stary Folwark, Płociczno,
Gawrych Ruda, Krzywe

Mapa Strony Kontakt

Urząd Gminy Suwałki

pix
Gmina Suwałki

psouu
Strona Główna »  Poprzednia strona »  Odpowiedzi na zapytania o udzielenie zamówienia publicznego: „Zakup samochodu ratowniczo – gaśniczego, lekkiego z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem”

Suwałki, dnia 17 października 2014 r.

Ochotnicza Straż Pożarna
W Nowej Wsi
                                                                                      Frank – Cars Sp. zo.o.
                                                                                      ul. Jagiellońskiej 147/151
                                                                                      42 – 200 Częstochowa

W odpowiedzi na zapytania z dnia 16 października 2014 r. o udzielenie zamówienia publicznego: „Zakup samochodu ratowniczo – gaśniczego, lekkiego z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem”, informuję:
Pytanie nr 1: Czy Zamawiający dopuszcza pojazd z silnikiem o pojemności 2198 ccm?
Odpowiedź: Nie, Zamawiający nie dopuszcza.
Pytanie nr 2: Zamawiający w pkt 2.13 określił wymagania dotyczące urządzenia sygnalizacyjno – ostrzegawczego. Czy Zamawiający wymaga aby 4 sztuki lamp ledowych na dachu były wbudowane w nadwozie pojazdu ( nie wystające pozazabudowę)? Czy Zamawiający wymaga wizualizacji zaproponowanych rozwiązań?
Odpowiedź: Zamawiający wymaga, aby 4 szt. lamp ledowych na dachu były wbudowane w nadwozie pojazdu ( nie wystające poza zabudowę). Zamawiający wymaga  wizualizacji zaproponowanych rozwiązań.
Pytanie nr 3: Czy kamera cofania może mieć dodatkowy monitor wyświetlający obraz, czy ma być obraz wyświetlany na ekranie nawigacji, panelu czy lusterku cofania?
Odpowiedź: Zamawiający dopuszcza aby kamera cofania miała dodatkowy monitor wyświetlający obraz . Obraz wyświetlany może być na ekranie nawigacji, panelu lub lusterku cofania.
Pytanie nr 4: Czy wymagane czujniki cofania mają być z wyświetlaczem odległości od przeszkody czy wystarczy sygnał dźwiękowy?
Odpowiedź: Zamawiający dopuszcza czujniki cofania z wyświetlaczem odległości. Zamawiający wymaga aby czujnik cofania posiadał minimum sygnał dźwiękowy.

Prezes OSP Nowa Wieś
                                                                                                         Lucjan Aneszko