Warszawska Izba Gospodarcza realizuje projekt ,,Zostań w Polsce”, którego celem jest wsparcie rodzimych przedsiębiorców z sektorów, które najboleśniej odczuwają skutki pandemii koronawirusa, poprzez zachęcanie społeczeństwa do planowania wypoczynku w kraju, do wybierania produktów polskich producentów, korzystania z usług firm z polskim kapitałem.

W ramach projektu została uruchomiona strona internetowa www.zostanwpolsce.com, na której za pośrednictwem formularza http://zostanwpolsce.szef.co/formularze/zgloszenie firmy dotknięte kryzysem mogą bezpłatnie zaprezentować swoją ofertę.

W kolejnych etapach projektu zaplanowano budowę platformy komunikacyjnej, na której organizowane będą wirtualne tragi branżowe oraz nawiązanie międzynarodowej współpracy  i szeroko rozumiana promocja Polski z izbami gospodarczymi z Europy Centralnej i Wschodniej.

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w projekcie.

Przejdź na początek strony

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych