Wójt Gminy Suwałki podpisał dziś pierwsze umowy o powierzenie grantu na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych.

Samorząd w bieżącym roku pozyskał dofinansowanie ze Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 na realizację projektu  pn. ,,Zielona Gmina IV – instalacja paneli fotowoltaicznych na potrzeby budynków mieszkalnych w Gminie Suwałki”. Dzięki temu 71 gospodarstw domowych z terenu gminy otrzyma 65% wsparcie na inwestycje o proekologicznym charakterze.

Ze względu na obowiązujący reżim sanitarny, proces podpisania umów został rozłożony na kilka dni.


Materiały informacyjne i pomocnicze umożliwiające uczestnikom projektu prawidłową realizację inwestycji zostały opublikowane na stronie internetowej Gminy (kliknij tutaj) .

Przejdź na początek strony

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych